20% попуст или само 430 ден. за USB Flash Stick 16GB Kingston class 10

Со купување на овој ваучер добивате 5 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 535 ден.
    • Попуст 20%
    • Заштедуваш 105 ден.
  • 3 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.04.2017  до  30.09.2018 

Добивате:
• USB Flash Stick 16GB Kingston class 10
 Меморија 16gb/s
 Брзина на читање 16mb/s
 Брзина на пишување 5mb/s
 Може да се користи за Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Mac OS X v.10.6.x+, Linux v.2.6.x+
 Димензии 2.28" x 0.73" x 0.38" (58.00мм x 18.6мм x 9.75мм)
• Оперативна температура 32F до 140F (од 0 до 60°C)
Температура на чување -4F до 185F (-20C до 85C)
Појаснување:
 Производот e лесен за употреба.
Постапка за превзeмање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk.
 По уплатата, јавете се на 076-751-915, за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на komercija@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.


 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mкМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 31 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден