60% попуст или само 250 ден. на специјално моделирани часови за Вашите лични потреби за усовршување на англискиот јазик во "Стар ДТ"

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 620 ден.
    • Попуст 60%
    • Заштедуваш 370 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.03.2017  до  30.04.2020 

Добивате:
Индивидуален пристап
Точно утврдување на недостатоците при употреба на англискиот јазик
Многу симулирани ситуации од областа на интересот на клиентот
Специјално дизајнирани материјали од потребната тематика
Многу конверзациски вежби
Појаснување:
Флексибилност во планирањето на часовите
Место на одржување на часовите Центар (во зградата на поранешен Зоил) или Кисела Вода (позади сендвичарата Вили)
Фрекфенција на часови по договор
Времетраење на час 45 минути
За купен пакет од 10 ваучери (десет часа) дополнителен попуст од 5%
 Потребна е предходна резервација на 070 322 203


Ул. „Емил Зола“ бр. 6/2-4
Скопје - Нас. Центар
Покажи ми го патот
Телефон: 070 322 203
e-mail: 
star_dt3@yahoo.com
Facebook

 Потребна е претходна резервација на 070/ 322 203

Едукативен центар Стар ДТ
Стар ДТ нуди интелектуални услуги за правни и физички лица, учење, превод и пишување на странски јазици за деца на возраст од 4 до 6 год. англиски, германски, француски, италијански, кинески, шпански, албански, турски, македонски, обука за компании на различни теми: ефикасна административна работа, совети, преговарање, решавање на конфликти, ракување со жалби, организирање на состаноци итн.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 5 дена и 22 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 5 дена и 22 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 5 дена и 22 ч.
 3 Купувачи
Апарат за крофни
Online Shopping Mk
Апарат за крофни
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Дермаролер - 20%
ИПСУМ ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 5 дена и 22 ч.
 27/30 Купувачи
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање - 56%
Online Shopping Mk
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање
Уште 5 дена и 22 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп
Online Shopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 5 дена и 22 ч.
 1 Купувач