699 ден. за Water Zoom - прскалка под висок притисок

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 699 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1199 ден.
    • Попуст 42%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.05.2021  до  31.12.2022 

Добивате:
 Water Zoom -  прскалка под висок притисок
• Додаток за црево со кој ќе го зголемите притисокот на водата и ќе го добиете притисокот кој го постига компресор
• Исчистете го Вашиот двор за само неколку минути
 Пиштолот за притисок  може да го користите за повеќе намени
 Пиштолот за притисок  може да го користите за миење на автомобил, двор, тераса, велосипед, мотор...
 Пиштолот за притисок  може да се користи исто така и за перење на теписи и теписони, за миење на фасада, прозорци, ролетни
 Со поставување на пиштолот за притисок  на цревото добивате завиден притисок на водата
 Пиштолот за притисок  е многу едноставен за употреба, многу лесно се монтира и демонтира на цревото.
 Кога ќе завршите со користење на пиштолот за притисок  го вадите од цревото.
 Пиштолот за притисок  го вадите и може да го сместите било каде бидејќи не зафаќа многу простор.
 Зголемете го притисокот на водата, имајте притисок каков што посакувате  без притоа да купувате скапи компресори за зголемување на притисокот на водата.
 Со обично црево за вода и пиштолот за притисок , дојдете до посакуваниот притисок на водата со кој ќе Ви биде полесно за чистење на било која површина.
 Изработен е од висококвалитетен материјал
Појаснување:
Производот е лесен за употреба
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 3 дена и 16 ч.