1149 ден. за универзално радио за во автомобил - ELEMENT

Со купување на овој ваучер добивате 29 "kupinapopust" поени.

Купи за 1149 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.02.2022  до  31.12.2022 

Добивате:
 Универзално радио за во автомобил - ELEMENT
 Технички карактеристики:
- USB/SD/MP3/WMA/WAV Player
- FM Radio
- Подесување на EQ (Pop/Rock/Classic)
- Фреквентен опсег (FM 87.5MHz – 108MHz)
- Излезна јачина по звучник(45W * 4)
- Дигитален Дисплеј
- Еуро-Џек приклучок вграден во радиото
- Далечинска контрола
- Уредот има потрошувачка од 12V
 Функции: AUX, Bluetooth, Radio, SD, USB

 ELEMENT Универзалното Радио покрај FM станиците нуди можности за поврзување на неколку начини:

1. Со USB флеш
2. Со Micro-SD картичка
3. Со АUX конекција
4. Со Bluetooth врска со мобилен телефон која додека ви звони некој ја намалува музиката и додека разговарате можете перфектно да го слушате вашиот повикувач. А кога ќе завршите со разговорот, се се враќа во нормала и вие повторно ќе можете да уживате во вашата музика.
 Во оргиналното пакување добивате:

- Радиото за во кола
- Далечински управувач
- Кабли за поврзување ако ги немате во автомобилот + Еуро-Џек приклучок
- Упатство за употреба

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 5 дена и 18 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 5 дена и 18 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 5 дена и 18 ч.