17% попуст или 999 ден. за Спермограм - анализа на семена течност 

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 999 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1200 ден.
  • Попуст 17%
  • Заштедуваш 201 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  03.04.2024  до  31.08.2024 

Добивате:
Спермограм - анализа на семена течност

Спермограмот претставува анализа на здравјето и вијабилноста на сперматозоидите на мажот.
Семена течност се состои од сперматозоиди и останати елементи кои се ослободуваат при ејакулација.
Испитувањето на спермата е еден од најважните и основни методи за одредување на функцијата на тестисите.

Појаснување:

 Задолжителна е претодхна резервација на термин на тел. 02/ 551 - 1325

 За оваа понуда не е потребно да го имате ваучерот испечатен. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.

ПЗУ „Индус Медика“ - Дијагностичка лабораторија за Цитологија, Хистопатологија, Микробиологија и Биохемија

Над 5 год. со Вас - Долгогодишно искуство во областа на цитологија, микробиологија и биохемијa.

- Микробиолошки анализи

- Сите микробиолошки испитувања

- Цитологија

- Цитологија на сите телесни течности

- ПАП тест

- Спермограм и спремо култура

- Оперативен материјал за хистопатолошки испитувања

- Второ мислење

- Биохемиски анализи 

- Сите биохемиски анализиУл. Васил Ѓоргов бр. 4 1000 Skopje
тел: 02/ 5 511 325
075/ 550 334
e-mail
indusmedika.mk@gmail.com
Работно време:
пон - петок - 08:00 - 18:00
саб - 09.00 - 13.00

 За подетални информации јавете се на тел. 02/ 5 511 325 

ПЗУ „Индус Медика“ - Дијагностичка лабораторија за Цитологија, Микробиологија и Биохемија

10 год. со Вас - Долгогодишно искуство во областа на цитологија, микробиологија и биохемијa

- Микробиолошки анализи
- Сите микробиолошки испитувања
- Цитологија
- Цитологија на сите телесни течности
- ПАП тест
- Второ мислење
- Биохемиски анализи 
- Сите биохемиски анализи
- Алергии
- Целосен алергиски панел на: храна, полен, фунги, инсекти, прашина, животински влакна, лекови и други алергени.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 13 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 13 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 13 ч.