14% попуст или 3190 ден. за смарт алка XIAOMI Mi Band 5

Купи за 3190 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3690 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.09.2020  до  31.12.2022 

Добивате:
 Смарт алка XIAOMI Mi Band 5
Спецификации:
- Голем екран во боја, комфорен на сечиј зглоб, поддржува 11 видови спорта
- Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ верзија
- Новата, петта генерација на најдобрите фитнес тракери конечно е достапна и кај нас
- Xiaomi Mi Band 5 паметниот тракер е нова, подобрена верзија на планетарно популарните тракери од серијата Mi Band
- Нов 1,1 инчни заоблен OLED екран
- 1,1 инчниот заоблен екран на допир со висока резолуција ја прави секоја прикажана содржина сè поживописна и поубава.
- Поголемиот екран е доста комфорен и удобен на сечиј зглоб и придонесува за попријатно чувство при носењето.
- Ги прати отчукувањата на срцето во реално време, можете точно да имате увид во пулсот и промените во ритамот на срцето. Така, ќе имате на дофат професионален извештај за ритамот на отчукувањата на срцето.
- Пратење на спиењето и на мирниот сон
- Новиот Mi Band 5 паметен фитнес тракер го прати квалитетот на сонот мерејќи го траењето на длабокиот сон, сонот додека не сте во РЕМ фаза и будната состојба.
- Повеќе видови спорт и спортски активности
- Mi Band 5 тракерот поддржува 11 видови на спорт и спортски активности, како на отворено така и на затворено: трчање на отворено, скокање на јаже, велосипедизам, пешачење, пливање во базен, вежбање на направи, аеробни вежби и друго.
- Се карактеризира и со педометар, мери оддалеченост, ја прати состојбата со согорени калории.
- Се грижи за женското здравје
- Ја набљудува физиологијата на жената и дава известувања за месечниот циклус, ги зачувува податоците кои можете во секое време да ги пронајдете на самиот тракер
- 5ATM Водоотпорен
- Без разлика дали сте под туш, се бањате, пливате или пак се потите за време на вежбањето, носете го без грижа тракерот на вашата рака.
- Поседува 5ATM сертификат, односно сертификат за водоотпорност до 50 метри длабочина.
- Времетраење на батеријата - Батеријата од 120mah овозможува долго и извонредно работење од 5-7 дена при подесување на нормален начин на работа, без притоа да имате потреба да го полните.
- Bluetooth Push: дојдовни повици, пораки, Wechat, QQ, Skype, WhatsApp, Facebook, Linkedin, Twitter, Viber. Функционира како потсетник доколку долго време сте во седната положба без никаква активност, потсетник за состанок, пронајдете го вашиот телефон, вклучете го светлото и слични функции.
Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829  (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е фирмата Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116, Скопје.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена и 20 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 20 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 4 дена и 20 ч.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач