17% попуст или 2300 ден. за смарт алка XIAOMI Mi Band 3 Black

Купи за 2300 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2760 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 460 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.09.2020  до  31.12.2022 

Добивате:
 Смарт алка XIAOMI Mi Band 3 Black
Спецификации:
- Голен, најнов модел OLED екран на допир
- 48 букви и симболи на дисплеј
- Прикажува WhatsApp пораки, Facebook пораки, дојдовни повици и слично.
- Преглед на најразлични информации за вашето здравје
- Квалитетот на сон и бројот на чекори се мерат автоматски
- Отпорен на вода до 50 метри
- 20 денови трајност на батерија
- Инстантни пораки
- Временска прогноза
- Потсетник за настани со вибрации
- Можност да се подеси отклучување на мобилниот кога алката е во близина
- 30 функции на едно место
- Аларм со вибрации
- Известувања за неактивност
- Локатор на смарт телефон
- Најновата апликација – Mi Fit (Со оваа апликација можете да поставите дневни цели, ваши лични потреби, тип на вежби што одговараат за вас, проверка во секој момент на вашиот неделен прогрес, преглед на податоци за вашиот сон и многу повеќе)
- Голем екран на допир, до 50 метри отпорност под вода, а известувањата од Facebook, Instagram, Twitter, дојдовните повици и слично се прикажуваат директно на дисплејот.
- Пливајте и уживајте во длабочините до 50 метри под вода, само подигнете го вашиот злоб и уредот ќе ви ги прикаже информациите.
- Практичен начин за да го следите тактот на срцето, квалитетот на сонот, бројот на чекори, како и едноставно да го менаџирате вашето здравје
Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829  (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е фирмата Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116, Скопје.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена и 20 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 20 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 4 дена и 20 ч.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач