325 ден. за силиконска ракавица за миленици - True Touch Glove

Со купување на овој ваучер добивате 6 "kupinapopust" поени.

Купи за 325 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 5 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.05.2019  до  31.03.2021 

Добивате:
Силиконска ракавица за миленици - True Touch Glove
 Магична ракавица со силиконска гума за масажа и отстранување на вишокот влакна на вашето милениче.
 Влакната се лепат на ракавицата кои потоа многу лесно се отстрануваат.
 Силиконските врвови на ракавицата успешно ги заменуваат металните четки.
• Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места.
 Со магичната ракавица повеќе нема да се грижите за вишокот влакна на вашите миленици.
Појаснување:
 Карактеристики:
- Вашето домашно милениче ќе го сака вистинскиот допир на вашите раце со ракавицата
- Го имитира допирот на вашата рака со масажа; вклучува 180 меки силиконски “боцки” за нега со леснотија
- Влакното останува на ракавицата, што го олеснува чистењето и фрлањето на влакна, после потстрижувањето на вашето милениче
- Вашата куќа останува чиста со True Touch ракавицата
- Одлично за сите големини и раси на миленичиња со секаква должина на влакно
 Спецификации:
- Материјал: силиконски
- Погоден за: кучиња, мачки и други миленичиња.
- Главна боја: сина + црна
- Големина: app.23cmx15.5cm / 9.06''x6.10 ''
- Количина: 1 Pc
- Можност за прицврстување на раката.
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

 ул. Никола Вапцаров 3/1, 
реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар,
спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 20 ч.