423 ден. за SHUYA дневни влошки - 10 парчиња во едно пакување + SHUYA секојдневни влошки - 30 парчиња

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 423 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.03.2022  до  31.12.2022 

Добивате:
 SHUYA дневни влошки - 10 парчиња во едно пакување + SHUYA секојдневни влошки - 30 парчиња
 Состав:
- неткаен материјал (памук)
- лента со анјонски чип со активен кислород и инфрацрвено зрачење
- материјал пропустлив во воздух
- суперапсорбентен материјал
- вентилација на долниот слој
- екстракт од нане и лаванда
• За беспрекорна интимна хигиена
• Затоа што секоја жена го заслужува најдоброто
Производител: Shuya
• Шифра на производот: 30901903
Појаснување:
• За производот:
- Дејство -  Активен кислород - значително ја зголемува пропустливоста на воздухот и пристапот до кислород со инхибиција на растот на бактериите
- Анјони - ги отстрануваат бактериите, микробите и алергените, ги неутрализираат мирисите. Тие имаат антиинфламаторно и антибактериско дејство.
- Инфрацрвени зраци - ја подобруваат циркулацијата на крвта и обновување на клетките и со тоа го зајакнуваат имунитетот
Цел: Санитарните влошки SHUYA се антибактериски и дишат. Тие содржат патентирана лента со анјонски чип со активен кислород и инфрацрвено зрачење, кои имаат корисен ефект врз телото. Тие имаат антибактериско, антиинфламаторно и циркулаторно дејство. Тие имаат висок степен на апсорпција. Се додаваат нане и лаванда, кои создаваат чувство на свежина и смируваат. Секој пакет содржи вагинална картичка - тест за само-дијагностицирање на pH во интимната област на жената
 12 важни причини да изберете SHUYA:
1. Патентираната лента содржи анјони - 6100 негативни јони на кубен см - најголема концентрација во хигиенските производи.
2. Патентираната лента содржи активен кислород - рамномерно ослободува кислород за долготраен антибактериски ефект.
3. Патентираната лента содржи инфрацрвени зраци - ја подобрува циркулацијата на крвта, навлегувањето на кислород, го подобрува метаболизмот.
4. Патентираната лента содржи екстракт од нане и лаванда - ги неутрализира непријатните мириси и дава чувство на свежина.
5. Патентиран слој за насочување на протокот и одржување на сува површина во близина на кожата
6. Тие имаат исклучително висок степен на апсорпција.
7. Специјален слој со ефект на дишење.
8. Тие имаат посебна леплива лента за безбедност и удобност, бидејќи лепилото е базирано на храна, не е токсично и не остава траги.
9. Се користи чист и мек памучен материјал - нерециклиран, без белење, без хлор. Биоразградлив.
10. Секој пакет содржи вагинална картичка - тест за само-дијагностицирање на pH во интимната област на жената.
11. Пакување изработено од алуминиумска фолија, отпорно на влага, мувла и бактерии.
12. Секојa влошка е индивидуално спакувана во еколошко пакување


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

• Производот се подигнува од канцелариите на kupinapopust или ви се доставува на ваша адреса со соодветна доплата.

Добре дојдовте во светот на Green Master – Свет на неограничен успех и благосостојба!

 Повеќе од 15 години Green Master помага во остварување на мечтите на многу луѓе за еден поубав, поздрав и поуспешен свет и повеќе од 15 години сме успешни во таа наша мисија.

Создаваме и нудиме единствени производи кои ја придобија довербата на милиони клиенти во повеќе од 15 земји од целиот свет. Сето тоа го постигнуваме благодарение на екипата на докажани професионалци во областа на медицината, техниката, иновациските технологии и маркетингот. Континуирано се развиваме во нови области и пазари, со нови идеи и проекти, успеавме да се докажеме дека сме најдобри со производите, можностите и соработката кои ги нудиме.

Производите во компанијата се поделени во три категории ЗДРАВЈЕ, УБАВИНА и ДОМ.

Програмата ЗДРАВЈЕ опфаќа широк асортиман на внимателно одбрани додатоци во исхраната од повеќе реномирани производители, како и на иновативни апарати кои што имаат позитивен ефект врз здравјето на луѓето.  

Во програмата УБАВИНА ќе пронајдете природна козметика со иновативни формули, производи кои што се светски хитови, и се специјално одбрани за Вас за перфектен здрав, младешки и негуван изглед.

Програмата ДОМ се одликува со еколошки иновативни производи  со висок квалитет и докажана

ефикасност. Тука на едно место ќе пронајдете производи за здраво готвење и чување на храна,

производи за чистење и перење кои не ја загадуваат животната средина, како и серија на

производи од волна со Woolmark сертификат.

Со Многу љубов,

Тимот на Green Master Македонија

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец и гарант за производот е фирмата ГРИН МАСТЕР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје со седиште на АНАСТАС МИТРЕВ 19-а, Скопје, нас. Аеродром и ЕДБ  MK4057011514428

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена и 20 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 20 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 4 дена и 20 ч.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач