20% попуст или 864 ден. за сет од 6 едукативни табли за деца на предучилишна и училишна возраст

Со купување на овој ваучер добивате 22 "kupinapopust" поени.

Купи за 864 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1080 ден.
  • Попуст 20%
  • Заштедуваш 216 ден.
 • Преостанато време
 • 4 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  28.10.2020  до  31.05.2021 

Добивате:
 Сет од 6 едукативни табли за деца на предучилишна и училишна возраст
1. Едукативна табла - Македонска азбука
2. Едукативна табла - Македонска азбука со слики
3. 
Едукативна табла - Диви животни (македонски - англиски)
4. 
Едукативна табла - Домашни животни (македонски - англиски)
5. 
Едукативна табла - Овошје (македонски - англиски)
6. 
Едукативна табла - Зеленчук (македонски - англиски)
 Димензии на едукативните табли: 30 х 22 цм
 Поттикнете ја креативноста и интелектуалниот развој на Вашите деца преку игра
Појаснување:
 Таблите се користат така што се вадат на страна деловите со пинови и повторно се редат секоја фируга на своето место, азбуката по азбучен ред, а останатите по име на фигурата или визуелно се поврзува со истата 
 Децата можат многу лесно да ги совладаат и научат овие теми со игра
 Нема лепак под фигурата, само се редат, а игра може да биде времето на редење


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Kupinapopust е посредник при промоцијата на производите. Трговец е Класер ДООЕЛ Скопје и седиште на Ул. Венијамин Мачуковски бр.28/2-1 и ЕДБ 4030007638761

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Мека музичка играчка Kikka Boo - Raffy - 15%
Kupinapopust.mk
Мека музичка играчка Kikka Boo - Raffy
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Вртечешка за креветче Kikka Boo - Raffy - 6%
Kupinapopust.mk
Вртечешка за креветче Kikka Boo - Raffy
Уште 4 дена и 6 ч.
 
Мека играчка со вибрации Kikka Boo - Raff - 24%
Kupinapopust.mk
Мека играчка со вибрации Kikka Boo - Raff
Уште 4 дена и 6 ч.
 
Нишалка со чадор Garden (10098) - 1%
Kupinapopust.mk
Нишалка со чадор Garden (10098)
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Tons Garden Стол - боја кафена (10095) - 7%
Kupinapopust.mk
Tons Garden Стол - боја кафена (10095)
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Странична тенда беж 1.6х3m (10075) - 4%
Kupinapopust.mk
Странична тенда беж 1.6х3m (10075)
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Сет маса и столови TONS GARDEN (9551) - 2%
Kupinapopust.mk
Сет маса и столови TONS GARDEN (9551)
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Црн стол Garden (9545) - 19%
Kupinapopust.mk
Црн стол Garden (9545)
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Сет маса и столови TONS GARDEN (9550) - 2%
Kupinapopust.mk
Сет маса и столови TONS GARDEN (9550)
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Маса округла пластична црна (9544) - 20%
Kupinapopust.mk
Маса округла пластична црна (9544)
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Чадор за сонце 300cm беж Garden (9524) - 11%
Kupinapopust.mk
Чадор за сонце 300cm беж Garden (9524)
Уште 4 дена и 5 ч.
 
7 ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.06 - 15.07.2021год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.06 - 15.07.2021год.
Уште 4 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Tons Garden Стол за плажа- боја црна (9531) - 13%
Kupinapopust.mk
Tons Garden Стол за плажа- боја црна (9531)
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Чадор за сонце 300cm сив Garden (9525) - 11%
Kupinapopust.mk
Чадор за сонце 300cm сив Garden (9525)
Уште 4 дена и 5 ч.