Ремен за обликување на стомак Wetox

Со купување на овој ваучер добивате 47 "kupinapopust" поени.

Купи за 549 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 899 ден.
  • Попуст 39%
  • Заштедуваш 350 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  27.08.2021  до  30.06.2022 

Добивате:

Поттикнете го отстранувањето на задржаните течности и обликувајте го стомакот без несакани ефекти!

Стимулира потење

Зголемете го ефектот на физичката активност

До рамен стомак без глад

Wetox е појас за поддршка на струкот дизајниран да стимулира брзо потење и да помага при обликување на телото. Погодно е да се носат за време на вежбање, тренинг, џогирање или редовно домашно работење.

НАЧИН НА УПОТРЕБА

1. Раширете го ременот за целосно отворање.

2. Поставете го околу целиот ваш струк, осигурувајќи дека лентата Велкро е на врвот на ременот.

3. Прицврстете го и залепете со лентата Велкро.

ЗАБЕЛЕШКА: За да го добиете посакуваниот ефект на сауна, носете го ременот директно на вашето тело. Осигурете се дека не е премногу затегнат за да спречите какви било повреди.

ОДРЖУВАЊЕ : Овој производ треба рачно да се измие во вода до 30⁰С со благ детергент. Не избелувајте. Не користете прекумерна сила за да ја исушите водата, но користете нежни движења за да осигурате дека нема да остане вишок вода од миењето. Не го сушете овој производ со машина.

Оставете да се исуши на воздух без директно изложување на сончева светлина. Не пеглајте.

СПЕЦИФИКАЦИИ

Материјал: 70% неопрен, 20% најлон, 10% полиестер

Димензии: 100 X 20 см

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:

Ракувајте внимателно со производот за да избегнете оштетување. Измијте пред употреба. Производот треба да се користи само за стомачната област и не се препорачува да се користи на други делови од телото. Производот не треба да го користат бремени жени и жени кои неодамна родиле. Ако почувствувате непријатност, алергија, осип или какви било промени на кожата при носење на производот, веднаш извадете го. Ако промените на кожата траат, побарајте совет од вашиот лекар. Кога не го користите, чувајте го производот на суво и безбедно место, далеку од директна топлина и отворен пламен. Исто така, чувајте го подалеку од дофат на деца за да спречите оштетување на производот и можна повреда.Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е друштво за производство, трговија и услуги Студио Верде ДООЕЛ увоз-извоз ШТИП на ул. Вера Циривири 6/6 со ЕДБ МК4029012512395Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Јуни-Јули - Острошки Манастир  - 14%
Т.А „КупиНаПопуст“
Јуни-Јули - Острошки Манастир 
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 5 дена и 10 ч.