7999 ден. за прочистувач на воздух MIDEA KJ350G-S1

Купи за 7999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.11.2020  до  31.12.2022 

Добивате:
 Прочистувач на воздух ST AP-UV200Z
 Спецификации:
- 5-слоен H13 TRUE HEPA Филтер (Предфилтер
- Антибактериски филтер
- Активен јаглен филтер
- ХЕПА 13 филтер
Најлонски мрежест филтер за заштита на ХЕПА филтерот) со 99.97% ефикасност на филтрација формалдехид, алергии, прав, чад,, бактерии, вируси)
- ПМ2.5
- ПМ2.5 индикатор
- Индикатор за квалитет на воздух
- CADR 360 m3/h
- ЛЦД Дисплеј со автоматско исклучување во мод за спиење
- Индикатор за замена на филтер
- 35dB бучност во тивок мод на работа
- Заштита и заклучуавње од деца
- Комплетна 360 степенска прочистувачка моќ
- Тајмер до 8 часа
- Идеален за простори од 25 до 43 м2
- 38W
- 220V
- Димензии: 360x200x554 мм
- Гаранција: 2 годинаи
 Шифра на производот: 14028
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 5 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 5 дена и 20 ч.