32% попуст или само 750 ден. на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца од 6 - 8 год. во најдоброто училиште за уметност „Galeria KOTI“

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 750 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1100 ден.
  • Попуст 32%
  • Заштедуваш 350 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  07.02.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
 Попуст на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца од 6 - 8 год.
 Теми на обработка се: цртање, сликање, керамика и вајање
 Сите материјали (освен четки за боење) се обезбедени од училиштето и се вклучени во вредноста и цената на ваучерот.
Појаснување:
 Бројот на ваучери не ограничен!
 Времетраење на еден час е 60 мин. секој петок од 16:00 - 17:00 часот почнувајќи од 07.02.2020 год.
 Овој ваучер обезбедува попуст само за првиот месец.
 Задолжително е прикажување на ваучер.
• Пред купувањето на ваучерот потребно е да се јавите на 071/ 502 030 за да ве информираат околу деновите и термините.
• За сите подетални информации, пратете маил на skulptorka@yahoo.com

 ул. Багдадска бр. 36, зграда 1
(позади кафе Ли, во зградата на Тинекс)
Покажи ми го патот


 e-mail:
skulptorka@yahoo.com


Потребна е претходна резервација по е-маил - skulptorka@yahoo.com

Училиште за уметност „Galeria KOTI“

Иднината им припаѓа на младите луѓе, да се образуваат и креативно да размислуваат. На тој начин се поттикнува и развива нивната имагинација и критичко размислување. а воедно се рафинираат когнитивните и креативни вештини кои се од витално значење за општеството.

Културно образовниот технолошки институт- КОТИ, од Скопје, во својата понуда воведе креативни работилници за деца од област на керамиката, сликарството, вајарството и цртање, следејќи ги креативните трендови во светот и кај нас. Курсевите се наменети како за почетници од најраната возраст од 6 години, така и за деца на возраст од 15 години кои имаат желба да го прошират своето ликовно знаење и да се испробаат во најразлични ликовни техники. Било да сте почетник, или веќе се имате здобиено со одредено ликовно искуство, во нашите работилници можете да научите и притоа да уживате во извонредно интересните предавања на нашиот искусен предавач.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 6 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 6 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 6 дена и 14 ч.