Со купон од 160 ден. и доплата од 640 ден. добивате Полирање фарови во "Royal auto Detailing"

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Купи за 160 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1000 ден.
  • Попуст 20%
  • Заштедуваш 200 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  26.04.2021  до  31.08.2022 

Добивате:
  Чисти и блескави фарови на вашиот автомобил

Се користат исклучиво производите на SONAX со самото хемиско се добива нега на пластика со селиконска заштита која трае до 1 година  пријатен и освежувачки мирис долготраен 

Појаснување:
 Потребна е претходна резервација на термин на тел. 075 335 582 ; 077 580 466
 Ваучерот може да се користи веднаш
• За оваа понуда не е задолжително печатење на купонот. Доволно е да го покажете единствениот код од купонот преку Вашиот мобилен телефон или таблет.


Нас. Усје 36а Скопје 
Тел: 075 335 582 ; 077 580 466
e-mail
stojansingerov2@gmail.com
Facebook Потребна е претходна резервација на 078/ 639-419
 Задолжително е прикажување на ваучерот при искористување на услугата.

Royal auto Detailing
Хемиско чистење на автомобилиМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 16 ч.
 
За сите фирми! Привлечете нови купувачи без никаков ризик. Креирајте понуда со попуст и започнете веднаш со промоција и продажба! Кликнете овде за повеќе детали.