1499 ден. за навлажнувач и прочистувач на воздух 2 во 1 ST AH-230S

Со купување на овој ваучер добивате 27 "kupinapopust" поени.

Купи за 1499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.11.2020  до  31.10.2023 

Добивате:
 Навлажнувач и прочистувач на воздух 2 во 1 ST AH-230S
 Спецификации:
- Superior Technology
- Навлажнувач и прочистувач на воздух 2во1
- Ултрасонично навлажнување
- Го прочистува воздухот од никотин
- Формалдехид и јаглерод моноксид
- Идеален за бебиња
- Капацитет на овлажнување 250-350ml/h (Max)
- Автоматска заштита ако резервоарот е празен
- Капацитет на резервоар 2л
- Лесен за чистење
- Тивка работа
- За соби од 25 до 30м2
- 25W
- Гаранција: 1 год.
- Димензии: 30х20 цм
 Шифра на производот: 20141
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Aleksa Pink столица за биро - 14%
OnlineShopping Mk
Aleksa Pink столица за биро
Уште 5 дена и 22 ч.
 25 Купувачи
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 5 дена и 22 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Relax & Tone - масажер - 20%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 5 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Четка за сушење и фенирање на коса - 45%
OnlineShopping Mk
Четка за сушење и фенирање на коса
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Силиконска перница + ГРАТИС навлака - 33%
OnlineShopping Mk
Силиконска перница + ГРАТИС навлака
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС - 50%
OnlineShopping Mk
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС
Уште 5 дена и 22 ч.
 2 Купувачи
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 25%
OnlineShopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 5 дена и 22 ч.
 1 Купувач