567 ден. за Magnolia Silver топка за машини за перење

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.03.2022  до  31.10.2023 

Добивате:
 Magnolia Silver топка за машини за перење
 Магнолија Силвер гарантира:
- целосна дезинфекција во машините за перење и мијалниците, благодарение на најновиот генерациски систем за дезинфекција – Nano Silver Technology
- ефективна неутрализација на создавањето на никипи на загревачките елементи на машините за перење и мијалниците, што значително ја зголемува нивната работа
- 100% заштеда на омекнувачи на вода
- до 65% заштеда на детергенти
- до 65% заштеда на омекнувачи за облека
- до 30% заштеда на електрична енергија
- одлични резултати и подобрување на квалитетот на миење и миење садови
- Значајни заштеди
• Шифра на производот: 2000840
Појаснување:
 За производот:
Magnolia Silver е нова генерација алатка која успешно ги решава проблемите со тврдата вода и го зголемува квалитетот на перење и миење садови
- Благодарение на Magnolia Silver, можете да ја претворите секоја автоматска машина за перење во најсовремен модел, кој освен гарантираниот ефект на миење, исто така, обезбедува целосна дезинфекција на ткивата
- Magnolia Silver е хидродинамичен систем за третман на вода со вклучен нано-сребрен ефект, кој го зголемува квалитетот на перење на облека и миење садови во мијалници, истовремено обезбедувајќи целосна дезинфекција благодарение на најсовремената технологија за дезинфекција на нано-сребро
 Нано-сребрена технологија:
- Системот за дезинфекција на следната генерација врз основа на одвојувањето на активното сребро, чии делови имаат нано-димензии и во секоја машина за перење и садови гарантираат целосен дезинфекционен ефект
-Магнетен третман на вода. Во куќиштето на уредот направен од специјален полимер, се вградени пар специјални магнети кои формираат моќно магнетно поле со ефективна конфигурација. Благодарение на ова, цврстината на водата е намалена, како резултат на што е зголемена ефикасноста на миењето и миењето на садовите.

Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

• Производот се подигнува од канцелариите на kupinapopust или ви се доставува на ваша адреса со соодветна доплата.

Добре дојдовте во светот на Green Master – Свет на неограничен успех и благосостојба!

 Повеќе од 15 години Green Master помага во остварување на мечтите на многу луѓе за еден поубав, поздрав и поуспешен свет и повеќе од 15 години сме успешни во таа наша мисија.

Создаваме и нудиме единствени производи кои ја придобија довербата на милиони клиенти во повеќе од 15 земји од целиот свет. Сето тоа го постигнуваме благодарение на екипата на докажани професионалци во областа на медицината, техниката, иновациските технологии и маркетингот. Континуирано се развиваме во нови области и пазари, со нови идеи и проекти, успеавме да се докажеме дека сме најдобри со производите, можностите и соработката кои ги нудиме.

Производите во компанијата се поделени во три категории ЗДРАВЈЕ, УБАВИНА и ДОМ.

Програмата ЗДРАВЈЕ опфаќа широк асортиман на внимателно одбрани додатоци во исхраната од повеќе реномирани производители, како и на иновативни апарати кои што имаат позитивен ефект врз здравјето на луѓето.  

Во програмата УБАВИНА ќе пронајдете природна козметика со иновативни формули, производи кои што се светски хитови, и се специјално одбрани за Вас за перфектен здрав, младешки и негуван изглед.

Програмата ДОМ се одликува со еколошки иновативни производи  со висок квалитет и докажана

ефикасност. Тука на едно место ќе пронајдете производи за здраво готвење и чување на храна,

производи за чистење и перење кои не ја загадуваат животната средина, како и серија на

производи од волна со Woolmark сертификат.

Со Многу љубов,

Тимот на Green Master Македонија

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец и гарант за производот е фирмата ГРИН МАСТЕР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје со седиште на АНАСТАС МИТРЕВ 19-а, Скопје, нас. Аеродром и ЕДБ  MK4057011514428

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 1 ден и 11 ч.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 1 ден и 11 ч.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 1 ден и 11 ч.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 1 ден и 11 ч.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 1 ден и 11 ч.