Лето во Ксамил Албанија ! 7 ноќевања  во "VILLA ZACE"  за две лица цени од 17.360 ден. (280 евра ) - Месец Јули


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 173 "kupinapopust" поени.

Купи за 17360 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.06.2021  до  31.10.2021 

Добивате:

Термини :

04.07.- 11.07.2021 - за три лица во  Studio (390 евра) /  за три лица во Studio Comfort (400 евра )

- 11.07.- 18.07.2021 - за три лица во  Studio (410 евра) /  за три лица во Studio Comfort (430 евра )

- 18.07.-25.07.2021 - за три лица во  Studio (450 евра) /  за три лица во Studio Comfort (460 евра )

- 25.07.-01.08.2021 - за три лица во  Studio (450 евра) /  за три лица во Studio Comfort (460 евра )

Во понудата е вклучено:

- 7 Ноќевања во "VILLA ZACE"  Ксамил Албанија за две лица

-Автобускиот превоз се доплаќа по 3410 ден. (55 евра ) за лице 

УСЛОВИ

Поаѓањетo e од Скопје 

Важат општите услови на СКТМ и Т.А Купи на попуст 

Препорачуваме задолжително патничко осигурување

ОПИС

Вила “Заче” е одалечена на 100 метри од плажа во центарот на Ксамил, опружена со зеленило во дворот и срдечни домаќини. Сите соби имаат комплетно опремена кујна со фрижидер, тераса, ТВ... Бесплатно користење на клима уред, Wi-Fi и паркинг со ограничен број на места.

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Нека биде  Ксамил  вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична традиционална храна, долги сончеви и топли денови, пливање и рибарење ... и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места. 

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:

• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете на емаил -  admin@kupinapopust.mk   Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.

Организатор на патувањето е Т.А Савана 

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 4 ч. 25 мин.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 4 ч. 26 мин.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 4 ч. 26 мин.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 4 ч. 26 мин.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 4 ч. 26 мин.