До 32% попуст за летна гума во модел по Ваш избор од „Олимпико“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 2761 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 4060 ден.
  • Попуст 32%
  • Заштедуваш 1299 ден.
 • Преостанато време
 • 4 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  23.04.2019  до  30.06.2019 

• Летна гума модел: 205/55/R16 94V TIGAR HIGH PERFORMANCE XL - 2761 ден.
• Летна гума модел 205/55/R16 94V Dayton Touring 2XL - 2842 ден.
• Летна гума модел 205/55/R16 91V BFGoodrich G-Grip - 3427 ден.
• Летна гума модел 205/55/R16 91V Bridgestone Turanza T005 - 4685 ден.
• Летна гума модел 205/55R16 91V Michelin Primacy 4 - 5188 ден.

Појаснување:
 Со купување на овој ваучер добивате 50% попуст за монтажа и балансирање на гуми! (редовна цена - 1000 ден.)
• Напомена: Прво купувате ваучер, а потоа се јавувате во Олимпико и закажувате термин за монтажа и балансирање на тел: 02/ 3 064 689 или 02/ 3 063 351
 За било koja димензија на гума пишете ни на admin@kupinapopust.mk, а ние за истата ќе ви испратиме понуда.
• Ваучерот може да се користи веднаш!
 За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


 Бул. 8ми септември бр.38 (спроти Хубо маркет)
Покажи ми го патот

 тел. 02/3064 689 и 071 205 800.


 Раб. време: пон.- пет. 08:00 - 19:00 ч. 
саб. 08:00 - 15:00 ч.


 e-mail: contact@olimpiko.com.mk

 www.olimpiko.com.mk

 Facebook


Потребна е претходна резервација на 02/3064 689 и 071 205 800.

Олимпико - Скопје е фирма основана во 1991 година, како фирма за трговија на големо и мало и сервисирање на автомобили, полутоварни и товарни возила. Олимпико постои на пазарот во Македонија 27 години и е синоним за квалитет во продажба и монтажа на автомобилски гуми од светски познатите брендови MICHELIN, BRIDGESTONE, BFGOODRICH, DAYTON и TIGAR.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс за Master Herbalist - 90%
International Open Academy
Online курс за Master Herbalist
Уште 3 дена
 
Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 3 дена
 1 Купувач
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 3 дена
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 3 дена
 
Magic Hose - црево
NikMit
Magic Hose - црево
Уште 3 дена
 1 Купувач
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 2 дена и 4 ч.
 15 Купувачи