1890 ден. за комплет алерголошки тестови и консултација со спец. Пулмоалерголог + ГРАТИС ЕКГ со интерпретација и мерење крвен притисок во ПЗУ „Интермед Арт“

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 1890 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.05.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 Комплет алерголошки тестови и консултација со спец. Пулмоалерголог кои вклучуваат:
- Алерген за полен од дрво
- Алерген за топола
- Алерген за липа
- Алерген за дерматофагоидес
- Алерген за мачка
- Алерген за куче
- Алерген за мувла
- Алерген за alternaria alternate
- Алерген за Cladospium
- Алерген за мувла-penicillium
- Алерген за бреза
- Алерген за hazel
- Алерген за треви
- Алерген за rye
- Алерген за herbs
- Алерген за engl.plantain
- Алерген за пелин
- Алерген за histamine
- Алерген за fiz.rastvor
 ГРАТИС ЕКГ со интерпретација и мерење крвен притисок
 Совети за понатамошна грижа и нега
Појаснување:
 Прегледите ќе се одвиваат секоја среда во неделата со претходно закажување на термин на тел. 078/ 218 321, 078/ 749 880 или 02/ 3 060 931 
 Ваучерот може да се користи од 22.05.2019 год.


Бул. Партизански Одреди"
бр.84 Т.Ц. Антико
Покажи ми го патот
тел. 02 3069693

Раб. време: 
пон-пет 7:30-21ч
e-mail:
intermedart.info@gmail.com
WEB

Задолжителна е претходна резервација на 078 218-321, 078 749-880, 02 3060-931.
Поликлиника Интермед Арт е основана во февруари 2011 година и е лоцирана на бул. Партизански Одреди бр.84 во трговскиот центар Антико - Скопје. Располага со кабинет по општа медицина, трудова медицина, интерно оделение, физикална терапија, лабораторија, дневна болница, а во склоп на поликлиниката работи аптеката АВЕНА. Интермед Арт ги задоволува барањата на граѓаните за квалитетна и достоинствена здравствена заштита и се стреми за подобрување на општото здравје.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 1 ч.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.
 12 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.
 
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.
 2 Купувачи
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год. - 52%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год.
Уште 1 ден и 20 ч.