750 ден. за книга Diabetes No More од 159 страни - посебен водич за контролирање на дијабетесот

Со купување на овој ваучер добивате 23 "kupinapopust" поени.

Купи за 750 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.08.2021  до  31.12.2022 

Добивате:
 Книга Diabetes No More од 159 страни - посебен водич за контролирање на дијабетесот
 Шифра на производот: 0309-911
 За да се спречи епидемијата на дијабетес, треба да создадеме вистински околности што му овозможуваат на телото да заздрави.
Појаснување
 Книгата е на Македонски јазик!
 Дијабетесот е една од најчестите болести на современото општество. Во светски рамки се смета дека има над 200 милиони луѓе со дијабетес, а според Меѓународната дијабетолошка федерација, овој број ќе достигне 350 милиони до 2025 година. И во Република Македонија дијабетесот е многу често заболување од кое страдаат околу 120.000 лица.
 Приклучете се на илјадниците луѓе чии животи се сменија благодарение на оваа книга, важно е да дејствувате веднаш.
 Дијабетесот е како бомба што трепери во вашето тело и може да експлодира во секој момент. Не се коцкајте со вашиот живот, направете го овој мал чекор веднаш. Многу среќа!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е друштво за производство, трговија и услуги Студио Верде ДООЕЛ увоз-извоз ШТИП на ул. Вера Циривири 6/6 со ЕДБ МК4029012512395Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 3 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 3 дена и 17 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 3 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 3 дена и 17 ч.