60% попуст или 599 ден. за караоке микрофон 

Со купување на овој ваучер добивате 20 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1490 ден.
  • Попуст 60%
  • Заштедуваш 891 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  16.09.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
• Караоке микрофон 
• Музика можете да се пушти и преку флеш меморија затоа што поседува USB слот
 Исто така музика може да пуштате и преку Micro SD картичка бидејќи во самиот микрофон имате слот за мемори картичка
 Караоке микрофонот поседува и ФМ радио, и може да ги слушате Вашите омилени радио станици
 Кабелот за полнење ведно претставува и антена за ФМ радиото
 Микрофонот поседува Li-ion батерија со капацитет 2600mah
• Јачината на звучникот е 2x3w. 
• Караоке микрофонот поседува и опција за подесување на звукот и ЕХО
• Микрофонот се полни 2 часа
• Едно полнење на батеријата обезбедува 6 часа користење на микрофонот
• Караоке микрофонот се полни преку USB кабел
• Во комплетот добивате микрофон, кабел за полнење и кабел за поврзување на микрофонот со други уреди
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 20 ч.