21.099 ден. за Инвертер Tesla TT34EX81-1232IAW + Бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 84 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 23999 ден.
    • Попуст 12%
    • Заштедуваш 2900 ден.
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.07.2021  до  31.03.2023 

Добивате:
• Инвертер Tesla TT34EX81-1232IAW

• Спецификации:
Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0)
Максимален капацитет на ладење: 3770 W
Максимален капацитет на греење: 3810 W
Просечна моќност: 3400/3420 W
Влезна моќност ладење: 1130 W
Влезна моќност греење: 922 W
Проток на воздух: 550.00 m3
Капацитет на одвлажнување: 0.00 l/h
Ниво на бучава: 40.00 dB
Работна температура: ОД -20 ℃ ДО 53 ℃
Маса внатрешна единица: 8.00 kg
Маса надворешна единица: 23.30 kg
Препорачана површина: до 35 м2
Фреон: R32
Филтри: Филтер за прашина
Димензии надворешна единица: 777x495x290
Димензии внатрешна единица: 777x250x197
Гаранција: 36 месеци

Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 18 ч. 40 мин.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 18 ч. 40 мин.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 18 ч. 40 мин.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 18 ч. 40 мин.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 18 ч. 40 мин.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 18 ч. 40 мин.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 18 ч. 40 мин.