22.990 ден. за Инвертер Tesla TT34EX21-1232IA + Бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 346 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.07.2021  до  31.03.2023 

Добивате:
• Инвертер Tesla TT34EX21-1232IA
• Спецификации:
- Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0)
- Максимален капацитет на ладење: 3770 W
- Максимален капацитет на греење: 3810 W
- Просечна моќност: 3400/3420 W
- Влезна моќност ладење: 1130 W
- Влезна моќност греење: 922 W
- Проток на воздух: 550.00 m3
- Капацитет на одвлажнување: 0.00 l/h
- Ниво на бучава: 40.00 dB
- Работна температура: ОД -20 ℃ ДО 53 ℃
- Маса внатрешна единица: 8.00 kg
- Маса надворешна единица: 23.30 kg
- Препорачана површина: до 35 м2
- Фреон: R32
- Филтри: Филтер за прашина
- Димензии надворешна единица: 777x495x290
- Димензии внатрешна единица: 777x250x197
- Гаранција: 36 месеци

Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 1 ден и 11 ч.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 1 ден и 11 ч.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 1 ден и 11 ч.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 1 ден и 11 ч.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 1 ден и 11 ч.