50% попуст или 199 ден. за Ever Brite LED ламба 

Со купување на овој ваучер добивате 6 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 599 ден.
    • Попуст 67%
    • Заштедуваш 400 ден.
  • 11 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  29.05.2020  до  31.10.2023 

Добивате:
 Ever Brite LED ламба 
• Неверојатната Ever Brite LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење се полни од сончева и дневна светлина, нема потреба од батерии, ниту електрична енергија
 Ever Brite LED Ламбата е водоотпорна со вграден сензор за движење
 Потребни се 6-8 часа за да се наполни, а може да се користи и повеќе од осум часа
 Можете да се монтира било каде, по ваша желба
• Сензорот за движење детектира движење до неколку метри и автоматски се активира
 Шифра на производот: 3575
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. 

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 6 дена и 6 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 6 дена и 6 ч.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 6 дена и 6 ч.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 6 дена и 6 ч.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 6 дена и 6 ч.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 6 дена и 6 ч.