20.000 ден. за електричен тротинет Freego 8,5" ES-08S V1.9 white

Купи за 20000 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.12.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
 Електричен тротинет Freego 8,5" ES-08S V1.9 white
Спецификации:
- Bluetooth со апликација за Android и iPhone SMTWHEELS
- Максимална брзина: 25 км на час
- Главни материјали: Легура на магнезиум + легура на алуминиум
- Капацитет на батеријата: 36V, 7,5Ah литиумска батерија
- Опсег: 15-20 км
- Забелешка за опсегот: Зависи од фактори како што се оптоварување, температура, брзина на ветер и вистинска работа
- Големина на гума: гума без цевки од 8,5 инчи (анти-пункција)
- Режим на брзина: 2 режими
- Моќност на моторот: 36V / 350W без четки
- Време на полнење: 3-4 часа
- Безбеден агол на качување: Околу 20 °
- Температура: -10 ° C 40 ° C
- Макс оптоварување: 100 кг
- Големина на развој: 110 x46 x 120 см
- Големина на преклопување: 110 x 46 x 46 cm
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба!

Ул.Никола Вапцаров бр.3/1
Нас. Центар, реон 8, 1000 Скопје

Покажи ми го патот
тел: 076/751-915
е-маил
komercija@kupinapopust.mk


Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата:  Мега Мобил ДООЕЛ ул. Владимир Комаров бр.18а, 1000 Скопје, Македонија, ЕДБ: МК4030999378103  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 19 ч.