168 ден. за Dr. Silver classic паста за заби - 75 мл

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Купи за 168 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.03.2022  до  31.12.2022 

Добивате:
 Dr. Silver classic паста за заби - 75 мл
 Состав:
- Алое вера
- Сребрени јони
- Хималајска сол
• Производител: Dr. Silver
 Шифра на производот: 9010030
Појаснување:
 За производот:
Алое Вера има антиинфламаторно, регенеративно и освежувачко дејство врз непцата, грлото и мукозните мембрани на усната шуплина. Уникатната моќ на сребрените јони во пастата за заби Др. Среброто се изразува во своето антибактериско и регенеративно дејство. Ги отстранува штетните микроорганизми во усната шуплина, го елиминира лошиот здив и помага во спречување на забен камен
Хималајската сол ја штити усната шуплина од рани, ги прави забите поздрави и ги штити непцата од воспаление. Покрај тоа, тој ја ременерализира забната глеѓ, штити од кариес, го освежува здивот и има белење
- 13 важни причини да се избере иновативната паста за заби Dr.Silver:
1.  Првиот во светот со овој уникатен состав.
2. Ја чисти и дезинфицира усната шуплина, непцата и забите.
3. Антивоспалително и заздравувачко дејство на непцата.
4. Ги неутрализира киселините во плаките.
5. Бели заби.
6. Создава долготраен заштитен слој.
7. Ременерализира забната глеѓ.
8. Го освежува здивот.
9. Со свеж вкус на слатка нане.
10. Не содржи флуор.
11. Економична употреба.
12. Дезинфицира четка за заби.
13. По цена без конкуренција
• Начин на употреба: Мала количина на паста се нанесува на четката за заби и тие се чистат 2-3 минути. Dr.Silver пастата за заби е погодна за целото семејство


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

• Производот се подигнува од канцелариите на kupinapopust или ви се доставува на ваша адреса со соодветна доплата.

Добре дојдовте во светот на Green Master – Свет на неограничен успех и благосостојба!

 Повеќе од 15 години Green Master помага во остварување на мечтите на многу луѓе за еден поубав, поздрав и поуспешен свет и повеќе од 15 години сме успешни во таа наша мисија.

Создаваме и нудиме единствени производи кои ја придобија довербата на милиони клиенти во повеќе од 15 земји од целиот свет. Сето тоа го постигнуваме благодарение на екипата на докажани професионалци во областа на медицината, техниката, иновациските технологии и маркетингот. Континуирано се развиваме во нови области и пазари, со нови идеи и проекти, успеавме да се докажеме дека сме најдобри со производите, можностите и соработката кои ги нудиме.

Производите во компанијата се поделени во три категории ЗДРАВЈЕ, УБАВИНА и ДОМ.

Програмата ЗДРАВЈЕ опфаќа широк асортиман на внимателно одбрани додатоци во исхраната од повеќе реномирани производители, како и на иновативни апарати кои што имаат позитивен ефект врз здравјето на луѓето.  

Во програмата УБАВИНА ќе пронајдете природна козметика со иновативни формули, производи кои што се светски хитови, и се специјално одбрани за Вас за перфектен здрав, младешки и негуван изглед.

Програмата ДОМ се одликува со еколошки иновативни производи  со висок квалитет и докажана

ефикасност. Тука на едно место ќе пронајдете производи за здраво готвење и чување на храна,

производи за чистење и перење кои не ја загадуваат животната средина, како и серија на

производи од волна со Woolmark сертификат.

Со Многу љубов,

Тимот на Green Master Македонија

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец и гарант за производот е фирмата ГРИН МАСТЕР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје со седиште на АНАСТАС МИТРЕВ 19-а, Скопје, нас. Аеродром и ЕДБ  MK4057011514428

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 10 ч. 57 мин.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 11 ч. 56 мин.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 11 ч. 55 мин.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 11 ч. 52 мин.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 12 ч. 34 мин.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 12 ч. 34 мин.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 12 ч. 34 мин.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 12 ч. 34 мин.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 12 ч. 34 мин.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 12 ч. 34 мин.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 12 ч. 34 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 12 ч. 34 мин.
 
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 12 ч. 34 мин.
 1 Купувач