873 ден. за Dr. Nature боров полен - 120 таблети

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.03.2022  до  31.10.2023 

Добивате:
 Dr. Nature боров полен - 120 таблети
• Состав:
- зајакнување на имунитетот и потпомага при побрзо закрепнување на истоштен организам од чести боледувања
делува како моќен антиоксиданс кој ги неутрализира слободните радикали
- потпомага при респираторни заболувања
- ја потпомага правилната работа на срцето и кардиоваскуларниот систем
- го заштитува црниот дроб и ја потпомага неговата регенерација
- потпомага при балансирање на метаболичките процеси во организмот
- ги успорува процесите на стареење на клетките
- го 
елиминира заморот
- ја враќа виталноста и тонусот на телото

Производител: Dr. Nature
• Шифра на производот: 3007340
Појаснување:
• За производот:
• 
Содржи повеќе од 260 скапоцени биолошко активни супстанци кои имаат синергиско дејство во организмот
• Dr.Nature нуди висококвалитетен боров полен со докажано потекло и максимална биолошкаактивност, загарантиран од структурата на скршената клеточна мембрана


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

• Производот се подигнува од канцелариите на kupinapopust или ви се доставува на ваша адреса со соодветна доплата.

Добре дојдовте во светот на Green Master – Свет на неограничен успех и благосостојба!

 Повеќе од 15 години Green Master помага во остварување на мечтите на многу луѓе за еден поубав, поздрав и поуспешен свет и повеќе од 15 години сме успешни во таа наша мисија.

Создаваме и нудиме единствени производи кои ја придобија довербата на милиони клиенти во повеќе од 15 земји од целиот свет. Сето тоа го постигнуваме благодарение на екипата на докажани професионалци во областа на медицината, техниката, иновациските технологии и маркетингот. Континуирано се развиваме во нови области и пазари, со нови идеи и проекти, успеавме да се докажеме дека сме најдобри со производите, можностите и соработката кои ги нудиме.

Производите во компанијата се поделени во три категории ЗДРАВЈЕ, УБАВИНА и ДОМ.

Програмата ЗДРАВЈЕ опфаќа широк асортиман на внимателно одбрани додатоци во исхраната од повеќе реномирани производители, како и на иновативни апарати кои што имаат позитивен ефект врз здравјето на луѓето.  

Во програмата УБАВИНА ќе пронајдете природна козметика со иновативни формули, производи кои што се светски хитови, и се специјално одбрани за Вас за перфектен здрав, младешки и негуван изглед.

Програмата ДОМ се одликува со еколошки иновативни производи  со висок квалитет и докажана

ефикасност. Тука на едно место ќе пронајдете производи за здраво готвење и чување на храна,

производи за чистење и перење кои не ја загадуваат животната средина, како и серија на

производи од волна со Woolmark сертификат.

Со Многу љубов,

Тимот на Green Master Македонија

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец и гарант за производот е фирмата ГРИН МАСТЕР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје со седиште на АНАСТАС МИТРЕВ 19-а, Скопје, нас. Аеродром и ЕДБ  MK4057011514428

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 18 ч. 53 мин.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 18 ч. 53 мин.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 18 ч. 53 мин.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 18 ч. 53 мин.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 18 ч. 53 мин.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 18 ч. 53 мин.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 18 ч. 53 мин.