Модерни, ефикасни, професионални и секогаш навремени! Достава на вашите пратки преку „Експрес Пошта“


Опции:
Купи за 99 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.12.2018  до  30.06.2019 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
• За другите градови до 1кг - 130 ден. 
• Замена за производ од „Decathlon“ - 260 ден.

Појаснување:
• Пред купување на одреден производ со тежина над 1 кг. пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве известиме која сума треба да ја уплатите за достава на конкретниот производ!
 Дополнително пишете ни ја Вашата адреса на живеење, Име и презиме, како и телефон за контакт. Постои можност производот да се плати директно на доставувачот при самата достава до Вашиот дом како и online (за online уплати ви креираме посебна опција со цена за достава конкретно за вашиот производ).  
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Тодор Чангов бр. 115
Нас. Лисиче, Скопје
Покажи ми го патот
тел:
078/ 253 253
02/ 6 150 155
е-маил
info@ekspresposta.mk
Facebook
WEB


Експрес Пошта

И покрај присутноста на повеќе поштенски сервиси во Македонија очигледна е потребата од додавање на свежина и нови принципи на работа и функционирање во овој сектор.   Токму затоа одлучивме да креираме сосема нов и поинаков поштенски сервис кој како врвен приоритет ќе ја има точноста, навременоста и извонредниот однос со своите корисници, било да се праќачи или примачи, физички или правни лица.

Креиравме целосно автоматизиран поштенски сервис кој ви овозможува најавата на пратките да ја вршите електронски, и секогаш да бидете во тек со тоа каде се наоѓа вашата пратка.

Покрај тоа службите во ЕКСПРЕС ПОШТА секогаш ги имаат во предвид вашите барања и потреби, и токму затоа секогаш се трудиме вашата пратка да стигне до нејзиниот примател, или доколку не може да се стапи во контакт да бидете навремено известени.

Многу е поразлично кога знаете дека имате целосно Ефикасен сервис кој стои зад вас, а вие можете да се концентрирате на останатите приоритетни активности.

Изберете Експрес Пошта, затоа што времето е најважен ресурс кој го имате.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 5 дена и 10 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 5 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Magic Hose - црево
NikMit
Magic Hose - црево
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попуст за дополна на фреон - 11%
Др.Хаус-Мултисервис
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попу...
Уште 5 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 4 дена и 15 ч.
 12 Купувачи
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач
Воздушна софа - Lazy Bag
NikMit
Воздушна софа - Lazy Bag
Уште 5 дена и 10 ч.
 1 Купувач
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Хотел „Porto Matina“ - Метаморфозис, Ситонија
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Уште 5 дена и 10 ч.