199 ден. за диспанзер за паста за заби - Touch Me

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 499 ден.
  • Попуст 60%
  • Заштедуваш 300 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  27.07.2020  до  31.12.2023 

Добивате:
 Диспанзер за паста за заби - Touch Me
 Пакетот се состои од:
- Држач за четки за заби
- Диспенсер за паста за заби
 Прекрасен за дома за во тоалет
• Работи без батерии само со допир
• Нема повеќе залудно потрошена паста за заби
 На држачот можат да се прикачат до 5 четки
 Нема повеќе неред,залудно потрошена паста за заби,или залудно да пробувате да ја стегате пастата за заби од горе до долу
 Овој диспенсер ви овозможува брзо лесно и едноставно да ставите од вашата паста за заби директно на вашата четка.
 Шифра на производот: 2604
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. 

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 20 ч. 20 мин.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 20 ч. 20 мин.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 20 ч. 20 мин.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 20 ч. 20 мин.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 20 ч. 20 мин.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 20 ч. 20 мин.