699 ден. за антибактериски UV стерилизатор за диспанзер за паста за заби со држач за четки

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 699 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1099 ден.
  • Попуст 36%
  • Заштедуваш 400 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  12.01.2021  до  31.05.2022 

Добивате:
 Антибактериски UV стерилизатор за диспанзер за паста за заби со држач за четки
• Антибактериски, автоматски диспанзер за паста за заби со држач за четки кој го активирате за да започне процесот на стерилизација на четките кога сте во негова близина
 УВ стерилизаторот користи дизајн во форма U, достигнува различни агли во внатрешноста на чистењето и стерилизирачки од сите агли, може да убие 99,9% бактерии и бактерии на четката за заби, исто така, се бори против бактериите што предизвикуваат лош здив и заболувања на непцата.
 Држачот за дезинфекција на четката за заби може да држи 4 четки за заби и има дополнителни држачи како за конец за заби, брич и други работи и до нив е диспанзерот за паста за заби
 Батрија 2600mAh
 Материјал: пластика
 UV лампа јачина 1W-1.2W
 Држач на кој можат да се прикачат до 4 четки
 Држач за дополнителни работи

 Шифра на производот: 14531
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Клацкалка - модел PIXY
Kupinapopust.mk
Клацкалка - модел PIXY
Уште 2 дена и 22 ч.