299 ден. за анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 299 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 399 ден.
  • Попуст 25%
  • Заштедуваш 100 ден.
 • Преостанато време
 • 14 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  17.06.2020  до  31.12.2022 

Добивате:
 Анатамски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС
 Помага при држењето правилна положба на грбот додека ги извршувате вашите обврски.
• Обезбедува дополнителна поддршка на грбот, помага за подобрување на правилното држење на телото и поголемата удобност во седењето.
• Уникатен дизајн кој овозможува значајна поддршка и дополнителна удобност, додека решеткастата мрежа дејствува како вентил кој ви овозможува циркулација на воздухот.
• Користете го за дома, во канцеларија, во автомобил.
• Едноставно навлечете го на задниот дел од вашето седиште или стол
• Димензии: 39x41cm
• Достапна боја: црна
 Шифра на производот: 9822
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. 

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 


 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 22 ч. 11 мин.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 22 ч. 11 мин.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 22 ч. 11 мин.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 22 ч. 11 мин.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 22 ч. 11 мин.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 22 ч. 11 мин.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 22 ч. 11 мин.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 22 ч. 11 мин.
 
Престилка за бричење
Kupinapopust.mk
Престилка за бричење
Уште 22 ч. 11 мин.
 1 Купувач
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 22 ч. 11 мин.
 1 Купувач
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 22 ч. 11 мин.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 22 ч. 11 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 22 ч. 11 мин.
 1 Купувач
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 22 ч. 11 мин.
 1 Купувач