8999 ден. за Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта

Со купување на овој ваучер добивате 169 "kupinapopust" поени.

Купи за 8999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.08.2021  до  31.10.2021 

Добивате:

 Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта

Појаснување:

- Карактеристики:

- Напон: 230-240V ~ 50Hz
- Моќност: 1500W (max)
- Ударна моќ: 5.5 J
- Брзина без оптоварување:
• при вртење: 0–880 min-1
• при удар: 0–4350 min-1
Максимално дупчење на:
• железо: 13 mm
• бетон: 32 mm
• дрво: 42мм
Додатоци:
• плоснато длето: 14×250 mm
• конусно длето: 14×250 mm
• сврдел: 8,10,12×150 mm
• заштита од прашина
SDS+ систем
Додатна рачка

 -Гаранција 24 месеци

Постапка за превзимање на производот:

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

• За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

• Производот се испорачува исклучиво со достава. 

• За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 5 ч. 10 мин.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 5 ч. 10 мин.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 5 ч. 10 мин.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 5 ч. 10 мин.