599 ден. за Iskra ERO HTS-8 – Сет од 8 штрафцигери

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.08.2021  до  31.12.2022 

- Сет од штрафцигери со магнетна глава

- 8 шрафцигера со магнетна главата

- Х. (+) крст

• 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm

SL (-) Слот

• 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm

• Хром-ванадиум челик


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 9 ч. 16 мин.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 10 ч. 15 мин.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 10 ч. 14 мин.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 10 ч. 10 мин.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 10 ч. 52 мин.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 10 ч. 52 мин.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 10 ч. 52 мин.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 10 ч. 52 мин.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 10 ч. 52 мин.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 10 ч. 52 мин.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 10 ч. 52 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 10 ч. 52 мин.
 
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 10 ч. 52 мин.
 1 Купувач