50% попуст за Хемиско чистење на автомобил , џип или комбе во Dr Car Wash 


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 37 "kupinapopust" поени.

Купи за 1499 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 3000 ден.
  • Попуст 50%
  • Заштедуваш 1501 ден.
 • Преостанато време
 • 4 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  23.07.2021  до  31.12.2022 

Добивате:

Детално хемиско чистење кое вклучува:


- надворешно миење

- детално чистење на седишта

- детално чистење на тапацири 

- детално чистење на теписон

- детално чистење на багажник

*Се користат производите на Makotehna

За целиот третман на возилитата се користат исклучиво производите на Makotehna и со самото хемиско се добива нега на пластика со селиконска заштита која трае до 1 година и се добива пријатен и освежувачки мирис кој е долготраен. 

Појаснување:

• Потребна е претходна резервација на термин на тел. 071 330 305. Хемиското чистење се врши во текот на еден работен ден.

Возилото се остава во 08.00 часот и се зема во 17.00 часот.

• Ваучерот може да се користи веднаш

• За оваа понуда не е задолжително печатење на купонот. Доволно е да го покажете единствениот код од купонот преку Вашиот мобилен телефон или таблет.


DR.CAR WASH, Лука Геров 73 -Скопје 1060

Тел: 071 330 305

email: dr.carwash@yahoo.com

• Потребна е претходна резервација на 071 330 305

• Задолжително е прикажување на ваучерот при искористување на услугата.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 4 дена и 19 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена и 19 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 19 ч.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 19 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 4 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 4 дена и 19 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 4 дена и 19 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 4 дена и 19 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 4 дена и 19 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 4 дена и 19 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 4 дена и 19 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 19 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 4 дена и 19 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 4 дена и 19 ч.
 1 Купувач
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 4 дена и 19 ч.
 1 Купувач