4499 ден. за Вибрациона дупчалка Iskra ERO IE-ED1050

Со купување на овој ваучер добивате 63 "kupinapopust" поени.

Купи за 4499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.08.2021  до  30.06.2023 

Добивате:

 Вибрациона дупчалка Iskra ERO IE-ED1050

Појаснување:

- Напон: 220-240V ~ 50/60Hz
- Моќност :1050W
- Двостепен менувач:
- Вртежи во празен од, при вртење : 0-1200 / 0-3200 врт / мин
- Вртежи во празен од, при удар: 0-19200 / 0-51200 врт / мин
- Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm
- Променлива брзина
- Две насоки на вртење
- Гумирана рачка
- Додатна рачка
- Мерач за длабочина
- Димензии на пакувањето (во mm) : 340 (Д) x 89 (Ш) x 272 (В)

- 2 години гаранција

Постапка за превзимање на производот:

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

• За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

• Производот се испорачува исклучиво со достава. 

• За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 10 ч. 20 мин.
 1 Купувач
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Kupinapopust.mk
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Уште 10 ч. 20 мин.
 2 Купувачи
Монтажна закачалка за алишта - 25%
OnlineShopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 10 ч. 20 мин.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 10 ч. 20 мин.
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 10 ч. 20 мин.
 
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 45%
OnlineShopping Mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 10 ч. 20 мин.
 12 Купувачи
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 10 ч. 20 мин.
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 10 ч. 20 мин.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 10 ч. 20 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 10 ч. 20 мин.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 10 ч. 20 мин.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 10 ч. 20 мин.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 10 ч. 20 мин.