36% попуст или 349 денари за LED сијалица со Bluetooth

Купи за 349 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 699 ден.
  • Попуст 50%
  • Заштедуваш 350 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  21.12.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
 349 денари за LED сијалица со Bluetooth
Спецификации: 

Сијалицијата има вграден стерео звучник. Можете да ја  поврзете со Вашиот телефон или таблет со Bluetooth и да ја слушате Вашата омилена музика со боја на светло кое ќе го одберете.
Лесна и едноставна за инсталација.
Одлична е за релаксирање "=
Спецификации : AC100V~240V / 50-60Hz
Моќност 12W
LED моќност 6W
Моќност на звучник 3W
Големина на светлина 95 * 135мм

Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 5 ч. 15 мин.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 11 ч. 41 мин.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 11 ч. 41 мин.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 11 ч. 40 мин.
 1 Купувач
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 11 ч. 41 мин.
 1 Купувач
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 11 ч. 41 мин.