199 ден. за Iskra ERO LD-3N12W

Со купување на овој ваучер добивате 5 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.08.2021  до  31.05.2022 

Метро на извлекување:

- Должина на метрото: 3m

- Ширина на метрото: 16mm

- Метро во жолта боја  со скала во mm

- Магнети поставени на метрото за полесна употреба

- Куќиште од ABS материјал

- Гумирана заштита на куќиштето

- Фиксна кочница за метрото

- Класа на прецизност – II

- Пакување: PVC рачка за закачување

- Димензии  (во mm): 65 (Д) x 35 (Ш) x 115 (В)

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди: