Купон од 99 денари со кој добивате 10% попуст на гуми во Ауто Тренд

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 99 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  26.03.2024  до  30.06.2024 

Добивате: 

Со купон од 99 денари добивате: 

10% попуст на сите нови гуми купени во Ауто Тренд. 

Ауто Тренд е официјално продажно место за гумите од брендовите - SAVA, GOOD YEAR, DUNLOP, FULDA, PIRELLI,

DEBICA...

Со купонот добивате и 10% попуст на услугата - монтажа и балансирање.

По купување на ваучерот, задолжително резервирајте гуми во Ауто Тренд и термин за сервисната интервенција на тел. 070 35 88 06.

Ул.1409 бр. 93a Скопје - на ул Ацо Шопов, веднаш по мостот на реката Лепенец.

Ауто Тренд е компанија специјализирана за продажба на моторни масла, пневматици (гуми), резервни делови и опрема за возила. Функционира како официјален LIQUI MOLY Shop во кој можете да најдете моторни масла, адитиви и сервисни препарати од Германскиот производител LIQUI MOLY.

Располага со продажен салон  за пневматици од брендовите SAVA, GOOD YEAR, DUNLOP, FULDA, PIRELLI, DEBICA. Поседува внимателно селектирана листа на добавувачи за резервни делови (акумулатори, филтри, сопирачки, ремени...) и друг потрошен материјал и опрема за возила. Вашето плаќање можете да го направите и со кредитни и дебитни картички.


Ул. 1409 бр. 93А, 1000 Скопје Р. Северна Македонија
070 35 88 06
info@autotrend.mk

Задолжителна е претходна резервација однапред на тел: 070 35 88 06

Ауто Тренд е компанија специјализирана за продажба на моторни масла,пневматици (гуми), резервни делови и опрема за возила.

Функционира какоофицијален LIQUI MOLY Shop во кој можете да најдете моторни масла,адитиви и сервисни препарати од Германскиот производител LIQUI MOLY.

Располага со продажен салон за пневматици од брендовите SAVA, GOODYEAR, DUNLOP, FULDA, PIRELLI, DEBICA.

Поседува внимателно селектираналиста на добавувачи за резервни делови (акумулатори, филтри, сопирачки,ремени...) и друг потрошен материјал и опрема за возила. Вашето плаќањеможете да го направите и со кредитни и дебитни картички.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ЈУНИ И ЈУЛИ  - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ...
Уште 1 ден и 10 ч.
 1 Купувач
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“ - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и ...
Уште 1 ден и 7 ч.
 1 Купувач
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукативен центар „Миа Марија“ - 30%
Едукативен центар „Миа Марија“
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукатив...
Уште 1 ден и 6 ч.
 
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 44%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичкат...
Уште 1 ден и 8 ч.
 1 Купувач
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во спец...
Уште 1 ден и 7 ч.
 3 Купувачи
1 пробен ЕМС тренинг  - 30%
EMS 20 MIN
1 пробен ЕМС тренинг 
Уште 1 ден и 6 ч.
 
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за убавина „Тренд АС' - 25%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за уб...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Мадеро масажа во времетраење од 30 мин.  - 50%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
Мадеро масажа во времетраење од 30 мин. 
Уште 1 ден и 8 ч.
 15 Купувачи
Пакет од третмани за слабеење - 5 кавитации, 5 електростимулации и 5 мадеро масажи во салон за убавина „Тренд АС“ - 53%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
Пакет од третмани за слабеење - 5 кавитации, 5 електростимулации ...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Tретмани за слабеење - 5 криолизи, 5 липоласери, 5 пресотерапии во салон за убавина „Тренд АС“ - 61%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
Tретмани за слабеење - 5 криолизи, 5 липоласери, 5 пресотерапии в...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен софтвер на хард дискот + софтверска оптимизација и средување на драјверите на Вашиот лаптоп / компјутер / таблет - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен со...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Механичка поправка на Вашиот скршен/напукнат лаптоп, скршена рамка на екранот, попуштени шарки под екранот или направена пукнатина на пластиката во било кој дел - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Механичка поправка на Вашиот скршен/напукнат лаптоп, скршена рамк...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Дијагностика на функционалноста и детално чистење на лаптоп или PC + подмачкување и менување на термална паста на системот + софтверска оптимизација и средување драјвери - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Дијагностика на функционалноста и детално чистење на лаптоп или P...
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Проверете ја состојбата на Вашиот вид со најсовремен инструмент камера ТУ ВИН /2 WIN во оптика „Интер - Оптик“ - 67%
„Интер - Оптик“ - нас. Центар
Проверете ја состојбата на Вашиот вид со најсовремен инструмент к...
Уште 1 ден и 8 ч.
 16 Купувачи
Тенда во зелена боја - Tons Garden
Kupinapopust.mk
Тенда во зелена боја - Tons Garden
Уште 1 ден и 8 ч.
 1 Купувач
Tons Garden Стол на расклопување 10099 - 32%
OnlineShopping Mk
Tons Garden Стол на расклопување 10099
Уште 1 ден и 8 ч.