250 ден. за закачалка - Wonder Hanger

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Распродадено Купи како подарок
  • 3/3 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.11.2019  до  30.06.2020 

Добивате:
 Закачалка - Wonder Hanger
 Има 5 слотови и издржува тежина до 1,5 кг.
• Слободно може да закачете кошули, панталони, блузи, па дури и тешки зимски капути
 Совршена е да ви ослободи и заштеди простор
 Доколку немате многу место за закачување во вашите плакари, тогаш Wonder Hanger е решение за вас
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
30 капсули за активни зглобови
“Green Master“ Македонија
30 капсули за активни зглобови
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Пумпа за точење вода или сок - 70%
NikMit
Пумпа за точење вода или сок
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Организер за лекови Pill Pro - 69%
NikMit
Организер за лекови Pill Pro
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 61%
NikMit
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Хеланки - Hot Shaper - 60%
NikMit
Хеланки - Hot Shaper
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper - 72%
NikMit
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper
Уште 4 дена и 23 ч.
 3 Купувачи
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево  - 68%
NikMit
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево 
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
Електрична четка за заби - 60%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Влошки од мемори пена - 83%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Караоке микрофон  - 60%
NikMit
Караоке микрофон 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Маица за затегнување - Slim'n Fit - 66%
NikMit
Маица за затегнување - Slim'n Fit
Уште 4 дена и 23 ч.
 
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни - 58%
NikMit
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 75%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи