50% попуст или за само 399 ден. добивате водоотпорен Bluetooth звучник + плејер + радио Nitro N-BT Waterdrop 2 Speaker + Player + Radio од „НИТРО Компјутери“

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Купи за 399 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 800 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 401 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.09.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
 Водоотпорен Bluetooth звучник + плејер + радио Nitro N-BT Waterdrop 2 Speaker + Player + Radio
 Спецификации:
Bluetooth: 4.2
- Signal-to-Noise SNR: >= 70db
- Дисторзија на звукот: <= 0,5%
- Дијаметар на звучникот: 45mm
- Бои: црна-сиво водоотпорно
- Пакување: full-color кутија
- Пренос на звукот без загуби на далечина од: 10 метри
- Редукција на бучава: CVC 6.0
- Капацитет на батерија: 450mAh
- Слушање на музика: 4 часа
- Во мирување: 12дена
- Материјали: високо-квалитетна ABS пластика и метал
- Сертификати: CE, FCC, RoHS
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 Ваучерот може да се користи веднаш


Ул. Иван Козаров 24 лок. 21
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел. 02/ 5511- 374
071/ 243 - 833
e-mail: 
nitro@nitro.com.mk
Работно време:
10:00 - 18:00, 
сабота 09:00 - 14:00 ч.
Facebook
WEB


Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

- Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
- Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
- Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
- Компјутерска анимација
- Дизајн и подготовки за печатење
- Изработка на компјутерски програми


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е Друштво за производство, услуги и промет НИТРО КОМПЈУТЕРИ Зоран ДООЕЛ Стајковци Скопје

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 6 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 6 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 6 дена и 13 ч.