Во Јуни - 1300 ден. за еднодневно капење на плажите на Неа Потидеа, Сани Бич, Калитеа, Полихроно, Ханиоти и Пефкохори

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  16.06.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
 Еднодневно капење на плажите на Неа Потидеа, Сани Бич, Калитеа, Полихроно, Ханиоти и Пефкохори
 Термин по Ваш избор:
 • - Сабота 11.06.2022 год.
  - Недела 12.06.2022 год. 
  - Сабота 18.06.2022 год.
  - Недела 19.06.2022 год.
  - Сабота 25.06.2022 год.
  - Недела 26.06.2022 год.
  • Прекрасен ден исполнет со уживање покрај море
  • Патување со висококвалитетен туристички автобус 
  Појаснување:
   Поаѓање - во 02:00 часот пред Дрво декор
   Враќање - во 19:00 часот (по локално време од Пефкохори)
   ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕТО:
  - Состанок со групата на Дрводекор во 01:45 часот.
  - Поаѓање за Халкидики во 02:00 часот.
  - Се патува преку граничен премин Богородица со попатни паузи заради одмор и гранични формалносто.
  - Пристигнување на наведените места.
  - Слободно време за едивидуални активности.
  - Поаѓање за Скопје во 19:00 часот по локално време.
  - Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

  Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
   Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил - admin@kupinapopust.mk или контактирајте не на 078 439 829 (достапни и на вибер) за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете ни на емаил admin@kupinapopust.mk Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.

  Патувањето е организирано од ТА „Бисер Пром“

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 15 ч.