83% попуст или 99 ден. за влошки од мемори пена! Ставете крај на уморните стапала

Со купување на овој ваучер добивате 2 "kupinapopust" поени.

Купи за 99 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 599 ден.
  • Попуст 83%
  • Заштедуваш 500 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  16.09.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
 Влошки од мемори пена
 Калап кој одговара на секој број
Удобност
 Погоден за класични и спортски обувки
 На Вашата нога и овозможува да дише
 Ја намалува болката во нозете
 Го намалува заморот
• Ставете крај на уморните стапала
Појаснување:
 Мемори влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков вид на обувки и одговараат на секаков вид на стапала.
• Наменете се за жени и мажи, односно за сите кои страдаат од уморни стапала.
• Исто така обезбедуваат удобност во секојдневното движење.
• Пружаат угодност додека пешачете.
• Покрај удобноста, 
мемори 
влошките Ви нудат и голема стабилност на стапалото и зглобот, како и превенција од лизгање на ногата во чевелот, го ублажуваат и притисокот од штиклата кај дамите и неудобниот ѓон на чевелот.
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 Доколку плаќањето на нарачката го извршите со платежна картичка, ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk за кој производ се работи, на чие име и презиме е нарачката, адреса за достава и Ваш телефонски број за контакт
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Пратките пристигаат за 2 до 5 работни дена низ сите градови.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 4 ч. 51 мин.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 11 ч. 18 мин.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 11 ч. 17 мин.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 11 ч. 17 мин.
 1 Купувач
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 11 ч. 18 мин.
 1 Купувач
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 11 ч. 18 мин.