66.999 ден. за VIVAX инвертер клима уред - модел ACP-18CH50REWI R32

Со купување на овој ваучер добивате 974 "kupinapopust" поени.

Купи за 66999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.10.2022  до  28.02.2023 

Добивате:
 VIVAX инвертер клима уред
 Модел: ACP-18CH50REWI R32
 Спецификации:
- Бучава: УЈ-44
- Проценето оптоварување при греење: 4600
- Волумен по стандарт: 59
- Максимална должина на цевката: 15 cm
- Максимална висинска разлика: 10
- Должина на натоварена цевка: 7
- Полнење на ладилно средство: 20
- Тип на уред: Инвертер, ѕидна моносплитна единица
- Димензии и тежина:
- Нето димензии: Ширина: 1030 cm, Висина: 322, Длабочина: 233
- Нето тежина: 45.7 kg
Проток на воздух: 900
- Капацитет на одвлажување: 2
- Бучава: VJ: 65
- Номинален капацитет на ладење: 5
- Номинален капацитет на греење: 5.99
- Енергетска класа: А+
- Номинална влезна моќност на ладење: 1460
- Номинална влезна моќност на греење: 1400
- Коефициент на SСОP: 4
- Минимален капацитет на ладење: 5.8
- Максимален капацитет на ладење: 1.298
- Минимален капацитет на греење: 1.398
- Максимален капацитет на греење: 5.999
- Боја: Сива
- Дијаметар на цевка во течна фаза: 1/4
- Дијаметар на цевка во гасна фаза: 1/2
- Гаранција: 5 год.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 23 ч.
 3 Купувачи
Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 1 ден и 23 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 1 ден и 23 ч.
 2 Купувачи
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 1 ден и 23 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 5 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Мини машина за шиење - 30%
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач