59.989 ден. за VIVAX инвертер клима уред - модел ACP-12CH35AEYIs R32

Со купување на овој ваучер добивате 863 "kupinapopust" поени.

Купи за 59989 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.10.2022  до  28.02.2023 

Добивате:
 VIVAX инвертер клима уред
 Модел ACP-12CH35AEYIs R32
 Спецификации:
- Енергетска класа за греење: A+++
- Енергетска класа за ладење:A+++
- Капацитет на ладење [kW]: 3,517
- SEER коефициент: 9,0
- Капацитет на греење [kW]: 4,250
- SCOP коефициент: 5,3
- Јачина нa звук при нормално работење [dB]: 57
Еколошки плин: R32
- Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 750
- Работи на температура од: -32°C≤T≤50°C
- Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 943
- Проток на воздух [m3/h]: 590
- timer
- Turbo mode
- soft start
- sleep mode
- самодијагностика на грешки
- auto mode, auto restart
- заштитен вентил на надворешната единица
Wi Fi Ready
био филтер
- LED екран
- фитлер против прав
греач на кондензаторот и греач на компресорот
- Работи со 100% капацитет на температура до -15 степени
- Гаранција: 5 год. 

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 23 ч.
 3 Купувачи
Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 1 ден и 23 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 1 ден и 23 ч.
 2 Купувачи
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 1 ден и 23 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 5 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Мини машина за шиење - 30%
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач