26% попуст или 2294 ден. за високо квалитетни порцелански коронки во ПЗУ „Кристал Дент Ин“

Со купување на овој ваучер добивате 36 "kupinapopust" поени.

Купи за 2294 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 3100 ден.
  • Попуст 26%
  • Заштедуваш 806 ден.
 • Преостанато време
 • 14 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  03.02.2021  до  31.12.2022 

Добивате:
 Високо квалитетни порцелански коронки
 Времетрањето на стругањето зависи од бројот на забите и се изведува во една сеанса.
 Здрави заби и блескава насмевка.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација на тел: 077/ 746 777


Ул. 11 Октомври бр. 46
Нас. Центар
(наспроти Кјуби
осигурување, позади 
Билна Аптека)
Покажи ми го патот
тел: 077/ 746 777
е-маил
kristina.pejkovska@gmail.com
Facebook

• Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 077/ 746 777

ПЗУ „Кристал Дент“ Ви нуди: РТГ снимки на забите за рана дијагностика на кариозни лезии, парадонтална болест, инфламација на парадонциум, парадонтални џебови, фрактури, неправилно полнење на каналите или скршени заостанати ендодонтски инструменти како и конзервативна терапија со цел рано спречување и примена на медикаменти за третман на истите.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 22 ч. 31 мин.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 22 ч. 31 мин.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 22 ч. 31 мин.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 22 ч. 31 мин.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 22 ч. 31 мин.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 22 ч. 31 мин.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 22 ч. 31 мин.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 22 ч. 31 мин.
 
Престилка за бричење
Kupinapopust.mk
Престилка за бричење
Уште 22 ч. 31 мин.
 1 Купувач
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 22 ч. 31 мин.
 1 Купувач
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 22 ч. 31 мин.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 22 ч. 31 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 22 ч. 31 мин.
 1 Купувач
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 22 ч. 31 мин.
 1 Купувач