Со купон од 160 ден. и доплата од 400 ден. добивате Вакум целулит третман во Козметички салон Лили

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 160 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 800 ден.
    • Попуст 30%
    • Заштедуваш 240 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.02.2024  до  31.08.2024 

Добивате:
 Вакум целулит третман во Козметички салон Лили
Бренд на производи: Ориент

Појаснување:

 Задолжителна е претходна резервација на телефон: 072 222 025 

 Ваучерот може да се користи веднаш.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на купонот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Трговски центар Скопје Север (ул.Тале Христов бр.1) Скопје

072/222-025 Илда 

lily.beauty.salon.mk@gmail.com


 Потребно е да се направи резервација однапред.

ЛИЛИ козметички салон лоциран во трговскиот центар Скопје Север (ул.Тале Христов бр.1) 
 Во целосно реновиран објект, нова, современа опрема и реномирани козметички препарати на едно место ги нуди следните услуги:
- Вендузи терапија
- Депилација со топол и ладен восок
- Маникир и педикир
- Фризерај
- Третмани на лице
- Антицелулит третмани

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 15 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 15 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 15 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 15 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 15 ч.
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 15 ч.