690 ден. за USB aдаптер за во автомобил Qualcomm 3.0 Fast Charger

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Купи за 690 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.08.2020  до  31.08.2022 

Добивате:
• USB aдаптер за во автомобил Qualcomm 3.0 Fast Charger
 Карактеристики и погодности:
- Input: 12-24V
- Normal Output: (5V 2.4A)*2USB+TYPE-C(5V/3A)
- Quick Output: 3.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, and 9-12V/1.5A
- Power: 45W
- Боја: Црна
- Функција: Подржува брзо полнење 3.0 Qualcomm плус порта тип C
- Сертификати: CE FCC ROHS ERP REACH Qualcomm
- Димензии: 96*38*27mm
- Тежина: 39g
- Заштита од прекумерна струја, висок напон, краток спој, константен напон и постојана струја
 Гаранција: 12 месеци
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број.

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Shop Online DOOEL со седиште на ул. Марко Цепенков 50-1/20, Скопје 1000

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 15 ч.