40% попуст или само 120 ден. за уникатни 3D цврста сложувалки од дрво или картон за вас или вашите деца!


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Наскоро Купи како подарок
    • Симнато од 200 ден.
    • Попуст 40%
    • Заштедуваш 80 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.12.2020  до  31.01.2021 

 3D сложувалка од дрво или картон - Liaoning Aircraft Carrier - 120 ден.
 3D сложувалка од дрво или картон - Boonie Bears - 120 ден.
 3D сложувалка од дрво или картон - Super Puzzle - 120 ден.
 3D сложувалка од дрво или картон - Lovely Rabbit Hut - 120 ден.

Појаснување:
• Избор на форма и материјал на изработка.
 Производот е лесен за употреба


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


kupinapopust.mk е посредник при промоцијата на производите. Трговец е Топе Дизајн со ЕДБ MK4043009501660 и ул. Коце Металец 1г/Локал 6  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 3 ч. 58 мин.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 10 ч. 25 мин.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 10 ч. 24 мин.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 10 ч. 24 мин.
 1 Купувач
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 10 ч. 24 мин.
 1 Купувач
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 10 ч. 24 мин.