85% попуст или само 200 ден. за тромесечен интензивен конверзациски курс по англиски или германски јазик во центарот за јазично образование"Bronco"

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1300 ден.
    • Попуст 85%
    • Заштедуваш 1100 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.01.2019  до  30.06.2019 

Добиватe:
 Тромесечен интензивен конверзациски курс по англиски или германски јазик.
 Времетраење: 2 пати неделно по 90 минути во првите 4 недели.
 Термини: помеѓу 17:00 и 20:00 часот во зависност од степенот.
• Инвестиција во својата иднина!
Појаснување:
 Курсевите почнуваат секој месец по формирање на групата со меѓусебен договор помеѓу слушателите и предавачот.
 Курсевите се наменети за лица над 16 години.
 Курсот е во група од 5 до 10 лица.
 Курсот трае 12 недели (попустот се однесува на првите 4 недели од курсот).
 Наставата се изведува во училниците на Центарот за јазично образование "Bronco", опремен по светски стандарди.
 Наставата се изведува по најнова програма.
 Наставата ја водат дипломирани професори.
 Повремено присуство на професори/гости од странство.
 Курсот е за почетници како и за лица за повисок степен.
 Одредувањето на нивото/степенот се врши преку тестирање и интервју за проверка на знаењето од страна на професор.
 За секој завршен степен се добива соодветна диплома.
Напомена: 
 Пo купувањето на ваучерот задолжително јавете се на тел.: 02 3130 360 или 070 58 58 63
 Важи само за новозапишани ученици во "Bronco".


Центар за јазично образование Bronco
ул. Никола Вапцаров 8-2/2
Покажи ми го патот
Контакт: 02 3130 360; 070 58 58 63
email:Центар за јазично образование "Bronco"
Центарот за јазично образование “BRONCO” од 2002 год. и организира квалитетно и иновативно изучување на најактуелните странски јазици со својот професионален тим од искусни професори преку употреба на богати наставни програми прилагодени на возраста, потребите и интересите на слушателите.

Клиенти и соработници на Bronco:
Германска амбасада, Гете-Институт, Министерство за образование и наука, Министерство за надворешни работи, Министерство за внатрешни работи, Министерство за финансии, Министерство за економија, Министерство за транспорт и врски, Министерство за животна средина и просторно планирање, Скопски Клинички центар, Собрание на Република Македонија, Републички завод за здравствена заштита, Републички завод за стандардизација, Републички завод за индустриска сопственост, Секретаријат за европски прашања, Секретаријат за законодавство, Совет за радиодифузија, Агенција за заштита на авторски права, Полициска Академија, Линкакрос - американска невладина организација, “Superbrands“ и голем број компании, приватни фирми и државни училишта.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - Термин -  - 64%
Хотел „Тино“ - Охрид
Ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - Термин - 
Уште 10 дена и 3 ч.
 
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 2 дена и 10 ч.