6199 ден. за Трицикл Rocket


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 105 "kupinapopust" поени.

Купи за 6199 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 6299 ден.
    • Попуст 2%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.03.2021  до  31.10.2021 

Добивате:

Еден од најудобните модели на трицикли со високо квалитетно и многу удобно, големо седиште кое може да се спушти наназад во лежечка позиција. Наменет за дечиња до 25 кг. Мек, удобен, квалитетен материјал на седиштето кој не поти.
Шифра:
7888480 – плав
7888481 – розев
7888482 – сив
7888483 – зелен
• Достапен во сива, плава, зелена и виолетова боја. 6,190.00
• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
• Седиште кое се врти на двете страни – кон мајката и во насока на движење.
• Лесно поставување на седиштето во лежечка позиција.
• Прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со трициклот.
• Меко седиште наменето за помали дечиња.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое сеуште не вози самостојно.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикл кој детето ќе може самостојно да го вози.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 20%
Kupinapopust.mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 2 дена и 19 ч.
 3 Купувачи
Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Канцелариски стол FORCE црн со бело - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE црн со бело
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Канцелариски стол FLEX - 14%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Канцелариски стол UNI - 31%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол UNI
Уште 2 дена и 19 ч.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 2 дена и 19 ч.
 1 Купувач
IKEA Tertial работна ламба бела - 9%
Ikea
IKEA Tertial работна ламба бела
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 2 дена и 19 ч.