6199 ден. за Трицикл Rocket


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 105 "kupinapopust" поени.

Купи за 6199 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 6299 ден.
    • Попуст 2%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.03.2021  до  31.08.2022 

Добивате:

Еден од најудобните модели на трицикли со високо квалитетно и многу удобно, големо седиште кое може да се спушти наназад во лежечка позиција. Наменет за дечиња до 25 кг. Мек, удобен, квалитетен материјал на седиштето кој не поти.
Шифра:
7888480 – плав
7888481 – розев
7888482 – сив
7888483 – зелен
• Достапен во сива, плава, зелена и виолетова боја. 6,190.00
• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
• Седиште кое се врти на двете страни – кон мајката и во насока на движење.
• Лесно поставување на седиштето во лежечка позиција.
• Прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со трициклот.
• Меко седиште наменето за помали дечиња.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое сеуште не вози самостојно.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикл кој детето ќе може самостојно да го вози.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 13 ч. 40 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 13 ч. 40 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 13 ч. 40 мин.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 13 ч. 43 мин.